• Wulkanizacja, wymiana opon

 • Umów się na wymianę opon: Rzeszów, Tyczyn, Kielnarowa, Borek Stary

  Posiadamy nowy, profesjonalny sprzęt. Wymiana z wyważeniem. Łatwy i szybki dojazd - 15 km od Rzeszowa

  Zadzwoń

 • Cennik (ceny brutto)

  WYMIANA OPON:CENA
  stalowych kpl (komplet) 60 zł
  aluminiowych do 16' kpl 75 zł
  aluminiowych od 17' kpl 85 zł
 • WYWAŻANIE KÓŁCENA
  stalowych kpl 30 zł
  aluminiowych kpl 45 zł
  stalowych z montażem 50 zł
  aluminiowych z montażem 60 zł
 • PRZEŁOŻENIE KÓŁCENA
  bez wyważenia 40 zł
  stalowych z wyważeniem 55 zł
  aluminiowych z wyważeniem 65 zł
 • Mapa dojazdu

 • WULKANIZACJA FAST CAR OFERUJE:

  Dwa razy do roku doceniamy jego pracę, gdyż to właśnie od niej zależy nasze zdrowie i bezpieczeństwo i nie, nie jest to lekarz pierwszego kontaktu. bo o nim mowa to ważna osoba szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Kiedy temperatury spadają poniżej 7 stopni celcjusza czyli poniżej umownej temperatury poniżej której powinniśmy z letnich na zimowe oblężenie warsztatów wulkanizatorskich przeżywa swoiste apogeum. Pamiętajmy, że wulkanizator też człowiek i ma tylko dwie ręce, dlatego warto odpowiednio wcześniej zadbać o to by nasze opony zostały wymienione odpowiednio wcześniej tak byśmy zarówno my jak i wulkanizator nie musieli się denerwować. Pamiętajmy, że warto korzystać z usług zaufanego zakładu wulkanizacyjnego. Łatwo możemy sprawdzić oceny warsztatów w internecie. Dobrym sposobem jest też korzystanie z warsztatów polecanych przez znajomych. Gwarantuje to dobrze wykonaną usługę i nasze bezpieczeństwo. Niedokręcona śruba baź krzywo założona opona nie należą bowiem do rzeczy z którymi chcemy mieć do czynienia. 

  Dwa razy do roku doceniamy jego pracę, gdyż to właśnie od niej zależy nasze zdrowie i bezpieczeństwo i nie, nie jest to lekarz pierwszego kontaktu. Wulkanizator bo o nim mowa to ważna osoba szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Kiedy temperatury spadają poniżej 7 stopni celcjusza czyli poniżej umownej temperatury poniżej której powinniśmy wymienić opony z letnich na zimowe oblężenie warsztatów wulkanizatorskich przeżywa swoiste apogeum. Pamiętajmy, że wulkanizator też człowiek i ma tylko dwie ręce, dlatego warto odpowiednio wcześniej zadbać o to by nasze opony zostały wymienione odpowiednio wcześniej tak byśmy zarówno my jak i wulkanizator nie musieli się denerwować. Pamiętajmy, że warto korzystać z usług zaufanego zakładu wulkanizacyjnego. Łatwo możemy sprawdzić oceny warsztatów w internecie. Dobrym sposobem jest też korzystanie z warsztatów polecanych przez znajomych. Gwarantuje to dobrze wykonaną usługę i nasze bezpieczeństwo. Niedokręcona śruba baź krzywo założona opona nie należą bowiem do rzeczy z którymi chcemy mieć do czynienia.

  WYMIANA OPON

  Jest to usługa, po którą udajemy się do warsztatu wulkanizacyjnego najcześciej dwa razy do roku. Przed sezonem letnim i zimowym. Wymiana opon jest konieczna ze względu na skład gumy w nowoczesnych oponach. Jest to podstawowy powód zmiany ogumienia. Możliwa jest również ekspresowa wymiana opon cennik, zwykle zawiera taki typ usługi. Kiedy przydarzy się nagły wyjazd, a pogoda nagle się zmienia należy czym prędzej zmienić opony na dostosowane składem do wysokości panujących temperatur. Wymiana opon zasady ma proste. Z powodu nagłego wzrostu temperatury nie jest wskazane korzystanie z opon zimowych, ponieważ zbyt szybko się zużywają. I w ciągu jednego sezonu ciągłej pracy w wysokich temperaturach można uszczuplić wysokość bieżnika, niwelując go do rozmiarów zmuszających nas do złomowania opony. Odwrotnie dzieje się, kiedy zechcemy używać letniego wydania ogumienia zimą. Jest to ze wszech miar nieodpowiedzialne postępowanie. Z powodu twardości surowca łatwo o poślizg. Twarda guma bieżnika nie daje oparcia oponom na śniegu.