• Serwis

  • Serwis FastCar oferuje:

    Awaria samochodu to sytuacja, która przydarzyć się może każdemu z nas. Często zdarza się to w najmniej oczekiwanym momencie, np. wyjazd do pracy, wizyta u lekarza, ważne spotkanie biznesowe, wyjazd na dawno zaplanowany urlop, itd. W takich sytuacjach zawsze warto mieć kontakt do Firm z odpowiedniej branży, które rozwiążą nasz problem kompleksowo tj. odbiorą nasz samochód lawetą (jeżeli nie uda się uruchomić lub naprawić usterki na miejscu), zawiozą do warsztatu, gdzie zostanie naprawiony oraz udostępnią samochód zastępczy na czas naprawy – jeśli oczywiście będzie taka potrzeba.

    Tak kompleksową pomoc możecie Państwo uzyskać w naszej firmie Fast Car. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Zawsze rzetelnie informujemy nowych klientów o sposobie naprawy oraz kosztach. Posiadamy profesjonalny sprzęt do diagnostyki, współpracujemy z wieloma serwisami zajmującymi się naprawą i regeneracją poszczególnych części oraz podzespołów. Jesteśmy również oficjalnym dystrybutorem środków smarnych renomowanej marki Fuchs. Są to środki najnowszej generacji, które gwarantują dłuższą żywotność silnika oraz innych podzespołów. Zajmujemy się również sprzedażą części samochodowych, współpracujemy z hurtowniami motoryzacyjnymi mamy możliwość pozyskania wszystkich części w atrakcyjnych cenach co przekłada się na niższe koszty naprawy.

    Dlatego właśnie warto korzystać z naszych usług, ponieważ jest to gwarancją utrzymania wysokich standardów eksploatacyjnych co adekwatnie wpływa na bezawaryjność Państwa pojazdów.